Op vrijdag 25/06 organiseert het Cédric Hèle instituut de derde Research Day in de psychosociale oncologie.
Het belooft een zeer interessante online studiedag te worden over het thema ‘Implementatie in de psychosociale oncologie’.
Tal van inspirerende sprekers werke, met veel enthousiasme mee aan deze dag. Zo zal Mieke Deschodt het theoretisch kader rond implementatieonderzoek toelichten. Vanuit Nederland zal Chantal Lammens (IKNL) enkele tips mbt implementatie in de psychosociale oncologie bespreken.
De praktijkvoorbeelden die aan bod komen spitsen zich zowel toe op een ziekenhuiscontext, als de eerste lijn en we staan ook stil bij transmurale uitdagingen van implementatieprojecten in de psychosociale oncologie.
Het volledig programma kan u hier terugvinden:
https://www.chicom.be/evenementen/research-day-2021